Use of this website signifies your agreement to the use of cookies.
More information can be found in our Privacy Policy.
Do not show this message again
Classic Sp. z o.o.
Shopping Cart
Shopping Cart: 0 items Total: 0,00 zł
  Catalog » About us
Categories
Manufacturers
Quick Find
Keyword(s):
Price Range:
to
Newsletter
Do you want to be kept informed about new products in stores ? Give us your e-mail newsletter to receive stores.
E-Mail Address:
Your Name:
Language
Polski English
Information
Contact
FAX
/+48/ 22 678 67 87
Tel
/+48/ 22 679 95 15
Open Hours
9-17
Who's online?
There currently is

 online.
About us
Firma Classic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Łodygowej 23B, istnieje od 1980 roku. Od 1992 roku firma nasza jest jedynym i wyłącznym Przedstawicielem w Polsce francuskiej firmy SAGEM S.A. później  JOHNSON CONTROLS AUTOMOTIVE ELECTRONICS a obecnie SPX Service Solutions w zakresie urządzeń diagnostycznych oraz pomiarowych. SPX Service Solutions jest częścią grupy SPX największego na świecie producenta urządzeń diagnostycznych. Do grupy tej należą także Robinair, Tecnotest, Miller Special Tools, OTC, Kent Moore, TIF, Actron, Sunpro, i inne.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem wszystkich urządzeń diagnostycznych i pomiarowych produkowanych przez SPX Service Solutions. Każde urządzenie sprzedawane w Polsce posiada polską wersję oprogramowania. W miarę wprowadzania nowych urządzeń do sprzedaży uzyskujemy na nie, atesty i certyfikaty wymagane przez polskie prawo.

Wszystkim klientom zapewniamy: serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Ściśle współpracujemy z jednostkami badawczymi i certyfikującymi. Przykładem tutaj jest analizator spalin OPTIMA 4040, który został wybrany jako "wzorcowy" przez Główny Urząd Miar.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu tłumaczeń oprogramowania do urządzeń diagnostycznych.

Od początku naszej działalności zainstalowaliśmy na terenie naszego kraju, i obecnie serwisujemy, takie urządzenia jak: analizatory spalin Optima 4040, Optima 5040, Ultima,  komory dymomierzy, stacje diagnostyczne PROXIA, RENAULT CLIP, stacje OPTIMA 5800, testery motocyklowe INDIANA itp.

W 1997 roku rozpoczęliśmy rozprowadzanie stacji diagnostycznej OPTIMA 5800, przeznaczonej dla sieci serwisowej samochodów marki Renault, którą obecnie zastąpiła najnowszej generacji stacja diagnostyczna o nazwie CLIP.
Natomiast w roku 1998 rozpoczęliśmy sprzedaż stacji diagnostycznych PROXIA wykorzystywanych obecnie przez wszystkie autoryzowane serwisy samochodów marki Citroën.

W 2004 roku wprowadziliśmy do sprzedaży najnowszej generacji urządzenie diagnostyczne Proxia3, będące już trzecią generacją diagnoskopu do obsługi samochodów Citroën.

Dewiza naszej firmy brzmi: "filarem sukcesu firmy jest zadowolenie, satysfakcja i komfort klientów", dlatego w 2002 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000, potwierdzający naszą jakość obsługi klientów zarówno podczas sprzedaży urządzeń jak i obsługi w serwisie posprzedażnym.

Na uwagę zasługuje sponsorska działalność firmy. Przez wiele lat wspierano akcje "Pożywienie Darem Serca" oraz działalność Towarzysta Przyjaciół Dzieci o/Warszawa Śródmieście. W latach 2000 i 2001 Classic uzyskał tytuł członka wspierającego Polskiego Komitetu Zwalczania Raka. W roku 1997 Classic był głównym sponsorem pierwszego pikniku lotniczego - Góraszka, z którego dochód został przeznaczony fundacji - Gwiazdy dla Dzieci.W latach 1996-2002 Classic aktywnie wspierał działania Aeroklubu Polskiego oraz fundacji Przez Modelarstwo do Lotnictwa. W 1997 Classic był jednym z głównych sponsorów Mistrzostw Świata Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych - Dęblin'97. Lata 2001 i 2002 to aktywne wsparcie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier" oraz stowarzyszenia na rzecz poprawy i bezpieczeństwa ruchu drogowego " Droga i Bezpieczeństwo".

Classic Sp. z o.o. od lat związana jest także z marką Citroën. Już w 1980 roku stacja serwisowa firmy Classic w Warszawie przy ul. Łodygowej jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała autoryzację Citroën Automobiles. W latach następnych działalność została rozszerzona o sprzedaż samochodów nowych oraz odkup samochodów używanych. Rozbudowano sieć serwisową na terenie kraju. W chwili obecnej Classic jako koncesjoner Citroën to: 4 obiekty specjalizujące się w sprzedaży samochodów, części zamiennych oraz w obsłudze serwisowej - trzy w Warszawie oraz w jeden Trzebini.

Na szczególną uwagę zasługują nakłady inwestycyjne poniesione przez Classic w ostatnich latach. 1999 rok to uruchomienie całkowicie nowych obiektów koncesyjnych w Gdańsku oraz Trzebinii. W 2000 roku rozpoczęła działalność największa koncesja Citroëna w Polsce - obiekt w Warszawie przy ul. Puławskiej 338 o łącznej powierzchni około 2000 m2, składający się z salonu sprzedaży samochodów nowych i używanych , sklepu z magazynem części zamiennych oraz imponującego serwisu wyposażonego w najnowocześniejsze oprzyrządowanie oraz sprzęt diagnostyczny. Wkrótce nastąpi uruchomienie kompleksu blacharsko-lakierniczego Na uwagę zasługuje ekologiczny charakter obiektu (wykonany wg najnowszych norm oraz wymagań w zakresie ochrony środowiska) oraz jego położenie-przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy.

 

 

Zaufali nam:

Renault Polska Sp. z o.o. Polmozbyt Szczecin
Citroën Polska Sp. z o.o. Polski Związek Motorowy - Olsztyn
Peugeot Polska Sp. z o.o. Auto Elektronika J. Kędzia - Poznań
Suzuki Motor Poland Kiljańczyk Sp. z o.o. - Warszawa
Politechnika Śląska Spółdzielnia Inwalidów - Wrocław
Urząd Miasta St. Warszawy Andrzej Drewnikowski - Szczecin
Elektrownia Bełchatów Auto-Zięba - Katowice
Poczta Polska - Lublin Citroën Opole

oraz wiele innych Warsztatów i Stacji Kontroli Pojazdów.


Back
My Account Info
Payment Online
Konto PayU - Jedno konto do zakupów
Bestseller
Należmy do STM

Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej
Nasze aukcje
SuperCool
Search tags
Sunday 17 October, 2021
3061554 requests since Friday 15 May, 2009
    Powered © oscGold